Rzeczenica, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów nr 1260/42 o pow. 0.1024 ha w miejscowości Rzeczenica osiedle Rzewnica, przeznaczonej pod inwestycje polegającą na budowie dwóch budynków rekreacji indywidualnej z możliwością pobytu całorocznego
Przetarg w I terminie odbędzie się w dniu 19 maja 2023 roku o godz. 1300
w Urzędzie Gminy w Rzeczenicy ul. Człuchowska 26 (sala posiedzeń).
Cena wywoławcza 80.000,00 zł netto
Postąpienie nie mniej niż 1% wartości w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych
Wadium 16.000,00 zł (gotówka)
Do wartości nieruchomości będzie doliczony podatek Vat na podstawie art. 41 ust 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług; Dz. U. z 2022, poz. 931
z późn. zm.
Warunek przystąpienia do przetargu będzie spełniony wówczas gdy wadium w podanej wysokości, będzie do dnia 16.05.2023 roku na koncie Urzędu Gminy Bank Spółdzielczy Człuchów 65932600060030518930000040 z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 1260/42 Rzeczenica”.
O wysokości postąpienia decydować będą uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynieść mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie