Wróć do listy

Oświęcim, małopolskie

400 000 zł
Działka 0 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 400 000 zł
Miasto Oświęcim
Powierzchnia 0 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica Kościelecka
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 80 000 zł
Numer oferty 266277X623620737
Termin wpłaty wadium 17-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Oświęcim

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu przy ul. Kościeleckiej obejmującej działki 524/14 o pow.0,2084ha użytki: RV, ŁIII i 515/14 o pow.0,0072ha użytki: RV, ŁIII objęte XXXX/XXXXXXXX/X jedn. ewid. Oświęcim – miasto, obręb Stare Stawy, stanowiącej własność Gminy Miasto Oświęcim. Księga wieczysta dla nieruchomości prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 2MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 400.000,- zł netto (słownie: czterysta tysięcy złotych).

Sprzedaż nieruchomości podlega opodatkowaniu podatkiem VAT na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.931 z późn. zm.). Przetarg odbędzie się w dniu 23 maja 2023 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2 sala nr 15.

Wadium w wysokości 80.000,- zł (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 17 maja 2023 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.