Wróć do listy

Malbork, pomorskie

1 946 318 zł
Działka 2.0545 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 946 318 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 2.0545 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Daleka
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 200 000 zł
Numer oferty 265877X622683937
Termin wpłaty wadium 09-06-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 13 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie 7 miasta Malborka
przy ul. Dalekiej, mająca urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X:

ul. Daleka 362

a) wadium w kwocie - 200 000 zł (dwieście tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 09 czerwca 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.