Wróć do listy

Jaroszewo, kujawsko-pomorskie

112 000 zł
1 198 zł/m2
Dom 93,49 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 112 000 zł
Miasto Jaroszewo
Powierzchnia 93,49 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 74
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 800 zł
Numer oferty 265575X621976653
Termin wpłaty wadium 18-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie Tomasz Źródelny na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 19-05-2023 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Żninie z siedzibą przy pl. Wolności 17, 88-400 Żnin, pokój 11, odbędzie się druga licytacja

nieruchomości, której właścicielami są xxi położonej przy Jaroszewo 74,Jaroszewo, 88-400 Żnin , dla której Sąd Rejonowy w Żninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. pl. Wolności 17, Żnin, 88-400 Żnin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni 0,045 ha, numer działki 208/2, obręb Jaroszewo (nr 0014) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z ok. 1903r. o pow. użytkowej 93,49 m2 , a także budynkiem garażowo - gospodarczym o pow. użytkowej 43,80 m2 będąca własnością dłużników na zasadach małżeńskiej wspólności ustawowej.

Suma oszacowania wynosi 168 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 112 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 800,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BNP Paribas Bank Polska S.A. 44 1600 1462 1826 7766 6000 0003.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. pl. Wolności 17, Żnin, 88-400 Żnin można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Historyczne ceny