Wróć do listy

Jarzębowo, zachodniopomorskie

45 600 zł
Działka 0.2994 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 45 600 zł
Miasto Jarzębowo
Powierzchnia 0.2994 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 100 zł
Numer oferty 265255X621227213
Termin wpłaty wadium 19-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 45 600,00 zł

Powierzchnia: 0,2994 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2023-04-25

Data publikacji: 2023-04-07

Data zakończenia publikacji: 2023-04-26

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: SZC.WKUZ.GR.4240.210.O.2023.TS.N.5

Oddział terenowy KOWR: OT Szczecin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Ogłoszenie: Tak

Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE , kamieński , Wolin , Jarzębowo



OT Szczecin, woj.zachodniopomorskie,pow. kamieński, gm. Wolin, obr. Jarzębowo, nr dz. 36/2, pow. 0,2994 ha

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.