Wróć do listy

Boży Dar, lubelskie

25 275 zł
Działka 0.32 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 25 275 zł
Miasto Boży Dar
Powierzchnia 0.32 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 370 zł
Numer oferty 264933X620473089
Termin wpłaty wadium 27-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-04-2023 o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Zamościu z siedzibą przy Wyszyńskiego 11, 22-400 Zamość, pokój 33, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Wólka Horyszowska, 22-424 Sitno, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, ZAMOŚĆ, 22-400 ZAMOŚĆ) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka ew. nr 186 położona pod adresem: Wólka Horyszowska, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 0,32 ha, stanowiąca grunt orny. Użytki i klasy:R IIIa – 0,32 ha.

Suma oszacowania wynosi 33 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 25 275,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3 370,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Wyszyńskiego11, Zamość, 22-400 Zamość.

Historyczne ceny