Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

35 000 zł
Działka 0.0859 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 35 000 zł
Powierzchnia 0.0859 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 500 zł
Numer oferty 264253X618880529
Termin wpłaty wadium 28-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Adres nieruchomości Ząbkowice Śląskie działka nr 8/2, AM-9 obręb Osiedle Wschód
Przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezbudowanej położonej w Ząbkowicach Śląskich działka nr 8/2, AM-9, obręb Osiedle Wschód, o pow. 0,0859 ha
Typ przetargu przetarg ustny nieograniczony
Rodzaj nieruchomości nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza 35 000,00 zł
Data przetargu 05.05.2023 godz. 09:30

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.