Wróć do listy

Liszki, małopolskie

115 281 zł
115 281 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 115 281 zł
Miasto Liszki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 292 zł
Numer oferty 263724X617641611
Termin wpłaty wadium 14-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie Kancelaria Komornicza nr XVI w Krakowie Krzysztof Ogrodnik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 maja 2023 r. o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie z siedzibą przy Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków, sala nr D-134 odbędzie się:
D R U G A L I C Y T A C J A

2. Udziału dłużnika xx w wysokości 1/2 części nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej nr 360 o pow. 500m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Liszki, gm. Liszki, posiadającej księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X założoną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, VII Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Czernichowie.

Suma oszacowania udziału dłużnika w wysokości 1/2 części nieruchomości wynosi 172.922,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 115.281,33 zł
Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, tj. kwotę 17.292,20 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.