Raczyce, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
z ogłoszenia o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości w
miejscowości Raczyce
Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości położonych w miejscowości Raczyce, stanowiących własność Gminy i Miasta
Odolanów, oznaczonych numerami:
działka 1201/1 - o pow. 2,4184 ha
działka 1202/1 - o pow. 0,4846 ha
dla których w Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. prowadzona jest księga
XXXX/XXXXXXXX/X. Działka oznaczona numerem 1201/1 o pow. 2,4184 ha oraz działka
1202/1 o pow. 0,4846 ha, posiadają kształt dwóch prostokątów, od strony północnej częściowo
rozdzielone rowem stanowiącym działkę nr 1178. Działki wąskim bokiem przylegają do drogi
nieutwardzonej i działek, które zostały wydzielone na poszerzenie drogi, bez infrastruktury
technicznej. Dojazd do działek z ul. Krotoszyńskiej utwardzonej asfaltem a następnie drogą
nieutwardzoną na odcinku około 450 m. Działki są niezabudowane. Sąsiedztwo stanowią
działki niezabudowane, dalej DINOPOL, WOSEBA. Nieruchomości są wolne od wszelkich
obciążeń i zobowiązań. Na dzień przeznaczenia do sprzedaży działek 1201/1 i 1202/1
obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który został przyjęty Uchwałą
Nr XIV/96/08 Rady Gminy i Miasta Odolanów z dnia 28 marca 2008 r. W planie tym
przedmiotowe działki wchodzą w skład jednostki bilansowej oznaczonej symbolem planu P1
– pod lokalizację obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług rzemiosła.
CENA WYWOŁAWCZA WYNOSI: 1 400 000,00 zł (netto)
słownie : jeden milion czterysta tysięcy złotych 00/100 gr
Do ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT wg obowiązującej stawki w dniu
sprzedaży.
Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów w/w działki stanowią oznaczenie: grunty orne RVI.
Przetarg odbędzie się 28.04.2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w
Odolanowie ul. Rynek 11 /sala narad pokój Nr 10.1/. Warunkiem przystąpienia do przetargu
jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % wartości działki /tj.140 000,00,-/ słownie : sto
czterdzieści tysięcy złotych 00/100 gr/ na konto Urzędu Gminy i Miasta Odolanów BS w
Dobrzycy Nr 49840900010100022820000008 w terminie do dnia 25.04.2023 r. W przypadku
wpłaty wadium na konto bankowe przez jego wniesienie w terminie, rozumie się uznanie w
dniu 25.04.2023r. r
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie