Wróć do listy

Kolonia Starorawska, łódzkie

1 917 324 zł
Działka 0.2133 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 917 324 zł
Powierzchnia 0.2133 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 261819X613180101
Termin wpłaty wadium 19-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Nowy Kawęczyn ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Nowy
Kawęczyn

numer działki 86/3, 86/4, 86/5


Przetarg odbędzie się w dniu 25 maja 2023 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie. Warunkiem przystąpienia do
przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto gminy Nowy Kawęczyn - BS Skierniewice O/Nowy Kawęczyn 88 9297 0005 0200 0130 2012 0017 do 19
maja 2023 r. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się lokalizację środków na rachunku gminy. Dowód wniesienia wadium podlega przedłożeniu
komisji przetargowej przed otwarciem przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.