Wróć do listy

Mystkowo, mazowieckie

328 500 zł
Działka 8.8086 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 328 500 zł
Miasto Mystkowo
Powierzchnia 8.8086 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 800 zł
Numer oferty 261702X612906087
Termin wpłaty wadium 20-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Piotr Packo na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-04-2023 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Płońsku z siedzibą przy Henryka Sienkiewicza 9A, 09-100 Płońsk, pokój sala D, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Mystkowo, 09-130 Baboszewo , dla której Sąd Rejonowy w Płońsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza 9a, Płońsk, 09-100 Płońsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
niezabudowana nieruchomość gruntowa rolna, stanowiąca działki ewidencyjne: nr 19 o pow. 1,77 ha; nr 21 o pow. 0,97 ha; nr 53/2 o pow. 2,87 ha; nr 56/5 o pow. 3,1986 ha - w sumie 8,8086 ha.

Suma oszacowania wynosi 438 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 328 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 43 800,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: bank 58 1090 1043 0000 0001 3533 5856.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny