Wróć do listy

Drwalew, mazowieckie

12 690 000 zł
1 453 zł/m2
Obiekt 8 735,84 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 12 690 000 zł
Miasto Drwalew
Powierzchnia 8 735,84 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Grójeckiej 56a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 269 000 zł
Numer oferty 25999X60889661
Termin wpłaty wadium 21-03-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości JABŁUSZKO Sp. z o.o. z/s w Warszawie

ogłasza przetarg na sprzedaż

dwóch zorganizowanych części przedsiębiorstwa upadłego

położonych w Drwalewie i Stemplewie

I. Przedmiot przetargu.

1. Zorganizowana części przedsiębiorstwa położona przy ul. Grójeckiej 56A w miejsc. Drwalew, gm. Chynów, pow. grójecki, obejmująca:

nieruchomość gruntową składającą się z działki nr 65 o pow. 1,91 ha, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, zabudowaną budynkami:

- sortowni i pakowalni owoców z chłodnią i zapleczem socjalno-biurowym, o pow. 8735,84 m2,

- socjalno-biurowym, o pow. 1058,88 m2,

w których znajdują się urządzenia do mycia, sortowania, pakowania, przechowywania i transportowania owoców. Obiekt jest czasowo dzierżawiony. Dzierżawcy przysługuje prawo pierwokupu.

Cena wywoławcza wynosi 12.690.000,- zł brutto.

II. Warunki przetargu.

1. Złożenie pisemnej oferty zgodnej z Regulaminem przetargu wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami w zaklejonej kopercie z napisem „Przetarg – Jabłuszko – Drwalew” w Biurze Syndyka przy ulicy K. Kelles-Krauza 13 lok. U7, 26-610 Radom, w terminie do dnia 21.03.2019 r. do godz. 15:00.

2. Wpłacenie wadium w wysokości 1.269.000,- zł na rachunek bankowy masy upadłości:

JABŁUSZKO Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej, ul. Dembowskiego 14 lok. 65, 02-784 Warszawa, BS Grójec 35 9128 0002 2001 0016 9114 0001; do dnia 21.03.2019 r.