Wróć do listy

Warszawa, Białołęka

380 625 zł
6 440 zł/m2
Mieszkanie 59,10 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-55%
Zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 380 625 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 59,10 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Książkowa 7B
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 50 750 zł
Numer oferty 259146X606919935
Termin wpłaty wadium 19-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ

Ewelina Polkowska

Kancelaria Komornicza, WILEŃSKA 14B,  WARSZAWA,   03-414 WARSZAWA

tel. 22 100 45 14 / fax. 22 100 45 42

Sygnatura: KM 803/20

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  dla Warszawy Pragi-Północ Ewelina Polkowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  20-04-2023 o godz. 14:00  w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ z siedzibą przy Terespolska 15A, 03-813 WARSZAWA, pokój 226,  odbędzie się pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego  właścicielem jest cc   położonego przy  Książkowa 7B/309, 03-134 Warszawa , dla którego  IX Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie  (adres: ul. Al. Solidarności 58, Warszawa, 00-240 Warszawa)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 507 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 380 625,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 50 750,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP 88 1020 1042 00008402 0359 8570.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 18:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Terespolska 15A, WARSZAWA, 03-813  WARSZAWA.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.