Wróć do listy

Chociwel, zachodniopomorskie

136 500 zł
2 025 zł/m2
Mieszkanie 67,40 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-55%
Zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 136 500 zł
Miasto Chociwel
Powierzchnia 67,40 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Henryka Dąbrowskiego 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 200 zł
Numer oferty 258647X605751277
Termin wpłaty wadium 29-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Michał Sikorski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-03-2023r. o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym w Stargardzie przy ul. Okrzei 8, w sali nr 222

odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego

stanowiącego odrębną nieruchomość, składającego się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc (pow. 67,4m.kw.) Do lokalu przynależy piwnica o pow. 12,2 m.kw. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal stanowi własność dłużników xx na zasadzie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.
Położenie nieruchomości: 73-120 Chociwel, ul. Henryka Dąbrowskiego 10B/A/2
Suma oszacowania wynosi 182 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 136 500,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 200,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Santander Bank Polska S.A. 12 10902806 0000 0001 1123 5980 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomości w dni powszednie oraz na tydzień przed przeglądać w Sądzie Rejonowym w Stargardzie przy ul. Okrzei 8 odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.