Wróć do listy

Tarnowola, lubelskie

29 224 zł
Działka 0.4965 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 224 zł
Miasto Tarnowola
Powierzchnia 0.4965 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 000 zł
Numer oferty 257856X603898755
Termin wpłaty wadium 17-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Sprzedaż działek nr 55, 137

Przeznaczenie działek określone na podstawie zaświadczeń wydanych zgodnie z MPZP Gminy Józefów zatwierdzonego Uchwałą Rady Miejskiej w Józefowie nr XVII/90/2004 z dnia 11 marca 2004 roku z późniejszymi zmianami, działka nr 55 -MRL –zabudowa zagrodowa i letniskowa oraz RL - zieleń leśna, działka nr 137- RL.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.