Wróć do listy

Poznań, Stare Miasto

259 125 zł
4 538 zł/m2
Mieszkanie 57,10 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-64%
Zakończona
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 259 125 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 57,10 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Naramowicka 217B
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 34 550 zł
Numer oferty 25697X60182377
Termin wpłaty wadium 18-04-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto w Poznaniu Zbigniew Głowacki 
Kancelaria komornicza nr IV: ul. Ratajczaka 26/3, 61-815 Poznań, tel. 61 855 16 30, fax. 61 852 84 39, [email protected]
> UWAGA - zmiana rachunku bankowego kancelarii: BGŻ BNP Paribas SA nr 40 1600 1462 1826 5040 1000 0004                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Sygn. akt: KM 685/17, KM 1541/18 Poznań, 27.02.2019r

O  B  W  I  E  S  Z  C  Z  E  N  I  E
O    I    L I C Y T A C J I    L O K A L U    M I E S Z K A L N E G O

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto w Poznaniu Zbigniew Głowacki - kancelaria komornicza nr IV: ul. Ratajczaka 26/3, 61-815 Poznań, działając na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że dnia

19 kwietnia 2019r  o godz.  12:10

w Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, ul. Młyńska 1a w sali nr 148 odbędzie się
pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego położonego pod adresem ul. Naramowicka 217 B/2,  61-611 Poznań

Lokal mieszkalny nr 2 położony jest na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego o VI kondygnacjach nadziemnych (parter, 5 pięter) z halą garażową w podziemiu. Układ funkcjonalny: 3 pokoje w tym 1 z aneksem kuchennym (z wyjściem na balkon), korytarz oraz łazienka z WC. Powierzchnia użytkowa 57,10m2.
Budynek 217B stanowi część kompleksu wielorodzinnego czterech budynków tworzących jedną bryłę na planie litery C. Teren kompleksu jest w całości ogrodzony i zamknięty, strzeżony przez placówkę ochrony osobowej przy bramie wjazdowej od ul. Bolka, zagospodarowany zielenią i małą architekturą. Budynek wyposażony w dźwigi osobowe. Księga wieczysta nr: XXXX/XXXXXXXX/X - Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu. .

Cena wywołania: 259 125,00zł
Suma oszacowania: 345 500,00zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości: 34 550,00zł najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym przetarg na r-ek bankowy kancelarii: BGŻ BNP Paribas SA nr 40 1600 1462 1826 5040 1000 0004 (tytułem: rękojmia, sygn. akt Km 685/17) - art. 962 § 1 kpc. Rękojmię można złożyć także w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych wg prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu, stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu o utracie rękojmi (art. 953 § 1 pkt 4 kpc).
Z operatem szacunkowym sporządzonym przez biegłego wraz z dokumentacją fotograficzną można zapoznać się w kancelarii komorniczej lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni przed licytacją w sekretariacie II Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto, ul. Młyńska 1a, (akta dołączone do sprawy II Co 2099/17/2/N), w godzinach urzędowania sekretariatu tj. od poniedziałku do piątku od 7.30 do 13.00 oraz od 14.00 do 15.30. Więcej na: www.KOMORNIKPOZNAN.com.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed wszczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie służebności i prawo dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzenia własności. Zastrzega się prawo odwołania licytacji bez podania przyczyny.