Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

101 552 zł
2 688 zł/m2
Mieszkanie 37,78 m2 2 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-49%
Zakończona
-49%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 101 552 zł
Powierzchnia 37,78 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Śliska 16
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 540 zł
Numer oferty 256677X601137537
Termin wpłaty wadium 12-04-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13-04-2023 o godz. 11:30

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xx położonego przy Śliska 16/73, 27-400 Ostrowiec Św., dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze brak urządzonej KW.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 73, będący przedmiotem spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położony jest na IV piętrze (V kondygnacji) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 16 zlokalizowanym przy ulicy Śliskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 37,78 m2 . Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal jest zamieszkały. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Ostrowca Św. uchwalonym uchwałą nr XXXVIII/97/2020 Rady Miasta Ostrowca Św. z dnia 28 października 2020 r. w sprawie uchwalenia Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Ostrowca Św. działka ewid. nr 155/2 z obrębu 0045, na której znajduje się budynek mieszkalny wielorodzinny nr 16 położona jest na terenie oznaczonym symbolem MWk - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Licytacja zakończy się 20.04.2023 o godz. 14:30.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 135 403,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 101 552,25 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 540,30 zł..

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 18.00.

Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:

https://elicytacje.komornik.pl/

Historyczne ceny