Lubin, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej garażem
Położenie nieruchomości: województwo dolnośląskie, miasto Lubin, obręb 5, ul. Romualda Traugutta.
Nieruchomość położona jest w kompleksie garaży, powstałym w latach 70. XX wieku, w zabudowie szeregowej, w śródmiejskiej części miasta,
w sąsiedztwie obiektów usługowych, handlowych i mieszkaniowych.
Wjazd do zespołu garaży odbywa się od ulicy Romualda Traugutta, natomiast komunikację bezpośrednio przy garażach stanowi wewnętrzna droga
o utwardzonej nawierzchni. Granice nieruchomości przebiegają po obrysie budynku.
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 10, w sali nr 126, w dniu 16 marca 2023 r.
o godz. 11.00.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest posiadanie dowodu wpłaty wadium oraz dokumentu tożsamości.
Wadium (w pieniądzu) w wysokości 7 000,00 zł należy wpłacić w terminie do 10 marca 2023 roku na konto depozytowe Urzędu Miejskiego
w Lubinie nr 08 1240 3464 1111 0010 2750 7835 Bank Pekao SA O/Wrocław.
Za wadium wpłacone w terminie uważa się to wadium, które najpóźniej w dniu 10 marca 2023 roku znajdzie się na wymienionym rachunku.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie