Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

309 375 zł
6 490 zł/m2
Mieszkanie 47,67 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-35%
Zakończona
-35%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 309 375 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 47,67 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Łukasińskiego 42b
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 41 250 zł
Numer oferty 256167X599943117
Termin wpłaty wadium 28-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Andrzej Lasoń na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29-03-2023 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie z siedzibą przy Pl. Żołnierza Polskiego 16, 70-551 Szczecin, pokój 136, odbędzie się pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest xx położonego przy Łukasińskiego 42B/1, 71-215 Szczecin wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: SM Panorama pod numerem brak KW (adres spółdzielni: ul. ul. Łukasińskiego 38c, Szczecin, 71-215 Szczecin).
Opis nieruchomości:
ograniczone prawo rzeczowe - własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego położonego: 71-215 Szczecin, Łukasińskiego 42B/1, wpisane w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Panorama (adres spółdzielni: 71-215 Szczecin, ul. Łukasińskiego 38c), bez urządzonej księgi wieczystej. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,67 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju.

Suma oszacowania wynosi 412 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 309 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 41 250,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Zachodni WBK SA 23 1090 2268 0000 0001 3161 2851.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. Pl. Żołnierza Polskiego 16, Szczecin, 70-551 Szczecin można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Historyczne ceny