Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
O G Ł A S Z A
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż - w drodze przetargu ustnego nieograniczonego - lokalu użytkowego nr 7 w budynku nr 3 przy ul. Karola Miarki wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.
Lokal użytkowy nr 7 znajdujący się w budynku nr 3 przy ul. Karola Miarki w Bolesławcu.
Przetarg
odbędzie się w dniu 16 marca 2023 roku o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, IV piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 10 marca 2023 r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 10 marca 2023 r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 10 marca 2023 r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Zainteresowani wzięciem udziału w przetargu mogą oglądać lokal
w dniu 9 marca 2023 r. od godziny 14.30 do godz. 15.00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie