Wróć do listy

Skawina, małopolskie

5 427 200 zł
Działka 0 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 427 200 zł
Miasto Skawina
Powierzchnia 0 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 542 720 zł
Numer oferty 254800X596741603
Termin wpłaty wadium 06-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Syndyk

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki

prawa własności/współwłasności kompleksu nieruchomości położonych w mieście Skawina

Podstawowym kryterium przy wyborze oferenta jest wysokość zaoferowanej ceny.

Celem konkursu ofert jest wyłonienie nabywcy:

1) prawa własności/współwłasności kompleksu nieruchomości położonych w mieście Skawina, obręb 17, powiat krakowski:

• nieruchomość objęta kw XXXX/XXXXXXXX/X składająca się z działek o nr 1149/11, 1154/12, 1124/24, 1131/14, 1143/10, 1144/11 o łącznej pow. 0,1743 ha

Cena wywoławcza wynosi:

217.900,00 zł (słownie: dwieście siedemnaście tysięcy dziewięćset złotych) netto

• nieruchomość objęta kw XXXX/XXXXXXXX/X składająca się z działki nr 1159/1 o pow. 0,3201 ha

Cena wywoławcza wynosi:

584.000,00 zł (słownie: pięćset osiemdziesiąt cztery tysiące złotych) netto

• udział 14/16 cz. w nieruchomości objętej kw XXXX/XXXXXXXX/X składającej się z działek o nr 1164, 1166, 1167, 1168, 1169/8, 1169/10 o łącznej pow. 0,7796 ha

Cena wywoławcza wynosi:

968.000,00 zł (słownie: dziewięćset sześćdziesiąt osiem tysięcy złotych) netto

• udział 14/16 cz. w nieruchomości objętej kw XXXX/XXXXXXXX/X składającej się z działki nr 824/25 o pow. 0,0054 ha

Cena wywoławcza wynosi:

7.000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych) netto

• nieruchomość objęta kw XXXX/XXXXXXXX/X składająca się z działek o nr 1154/13, 1130/9, 1124/31, 1128/28, 1131/17, 1144/14, 1154/17, 1159/10 o łącznej pow. 1,7988 ha

Cena wywoławcza wynosi:

3.538.000,00 zł (słownie: trzy miliony pięćset trzydzieści osiem tysięcy złotych) netto

• nieruchomość objęta kw XXXX/XXXXXXXX/X składająca się z działek o nr 1124/28, 1121/12, 1121/8 o łącznej pow. 0,0362 ha

Cena wywoławcza wynosi:

71.000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt jeden tysięcy złotych) netto

2) prawa własności nieruchomości objętej kw XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej niezabudowaną działkę nr 1159/8 o pow. 0,0316 ha, położoną w mieście Skawina, obręb 17, powiat krakowski

Cena wywoławcza wynosi:

41.300,00 zł (słownie: czterdzieści jeden tysięcy trzysta złotych) netto

dalej jako: „przedmiot sprzedaży” lub „Nieruchomość”.

Do każdej ceny sprzedaży doliczony zostanie podatek od towarów i usług (VAT) według stawki obowiązującej w dniu sprzedaży, o ile podatek ten będzie należny.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie przez oferenta na rachunek bankowy Przedsiębiorstwa Produkcyjno Budowlanego AZBUD Adam Cebula i Wspólnicy sp. j. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Krakowie w Alior Bank o numerze: 71 2490 0005 0000 4520 8325 2774 wadium z dopiskiem „Konkurs ofert Skawina - AZBUD” w wysokości 10% łącznej ceny wywoławczej netto za wszystkie Nieruchomości łącznie, tj. kwoty: 542.720,00 zł w terminie do dnia 6 marca 2023 r. Za datę wpływu uważa się dzień uznania kwoty na rachunku bankowym upadłej spółki. Wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia Nieruchomości.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.