Wróć do listy

Rogoźno, wielkopolskie

218 250 zł
2 820 zł/m2
Mieszkanie 77,40 m2 4 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-47%
Zakończona
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 218 250 zł
Miasto Rogoźno
Powierzchnia 77,40 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Os. Przemysława Ii 8a
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 100 zł
Numer oferty 254692X596488667
Termin wpłaty wadium 26-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Magdalena Wylegała na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-03-2023 o godz. 08:30 w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy os. Przemysława II 8a/1, 64-610 Rogoźno , dla której Sąd Rejonowy w Obornikach Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piłsudskiego 57, Oborniki, 64-600 Oborniki) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 291 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 218 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 29 100,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP SA 77 1020 4027 0000 1402 0895 0687.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. ul. Piłsudskiego 47, Oborniki, 64-600 Oborniki.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.