Wróć do listy

Pomiechówek, mazowieckie

24 000 zł
332 zł/m2
Mieszkanie 72,30 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 000 zł
Miasto Pomiechówek
Powierzchnia 72,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Wojska Polskiego 99
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 254188X595308299
Termin wpłaty wadium 09-03-2023 Co to znaczy?

Opis

sYNDYK

ogłasza przetarg, w trybie z wolnej ręki, na sprzedaż udziału 1/6 w lokalu mieszkalnym o pow. 72,30 m2 położonym w Pomiechówku, przy ul. Wojska Polskiego 99 m. 10, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza 24.000,00 zł

Szczegółowy opis nieruchomości i wycena dostępne tutaj

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Zainteresowani winni składać oferty w terminie do dnia 09 marca 2023 r. w biurze syndyka przy ul. Wspólnej 35 lok. 17, 00-519 Warszawa lub przesłać je listami poleconymi na adres biura syndyka, mailem (podpisany skan) na adres [email protected] lub faxem pod nr 22 622 92 61 (decyduje data wpływu oferty do biura syndyka, nie zaś data nadania).

W przypadku wpłynięcia więcej niż jednej oferty, w ciągu 21 dni od daty upływu terminu do składania ofert zostanie przeprowadzona pomiędzy wszystkimi obecnymi oferentami ustna aukcja (licytacja). O fakcie przeprowadzenia aukcji i jej terminie oraz miejscu oferenci zostaną poinformowani przez syndyka pocztą elektroniczną do dnia 16 marca 2023 r.

Informacji na temat przetargu udziela syndyk Katarzyna Uszak mailem: [email protected]

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w kwocie 12.000,00 zł.