Wróć do listy

Biele Suchowolskie, podlaskie

142 743 zł
Działka 5.43 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 142 743 zł
Powierzchnia 5.43 ha
Województwo podlaskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 032 zł
Numer oferty 254040X594961683
Termin wpłaty wadium 21-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sokółce Kancelaria Komornicza nr I na podstawie art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22-03-2023 o godz. 11:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości położonej przy , 16-130 Janów, dla której (adres: ul. , Sokółka, 16-100 Sokółka) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka nr 85, XXXX/XXXXXXXX/X, o powierzchni 5,43 ha, położona w województwie podlaskim, powiecie sokólskim, gminie Sokółka, w miejscowości Janów przy ul Korycińskiej, (RIIIb 1,17, RIVa 1,97, RIVb 0,22, ŁIV 0,32, PsIV 1,28, LsV 0,33, LzV 0,07, W 0,07),

Suma oszacowania wynosi 190 324,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 142 743,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 19 032,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00.

Zgodnie z art. 867 1 § 1 przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych. Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika, na rachunek bankowy komornika: BGŻ 97203000451110000004045490 lub elektronicznie z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne.

Historyczne ceny