Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021r. poz. 1899, poz. 815; z 2022 r. poz. 1846 i 2185) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. 2021 r. poz. 2213)
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż na sprzedaż - w drodze przetargu ustnego nieograniczonego - lokalu użytkowego nr 7 w budynku nr 3 przy ul. Karola Miarki wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.
Przedmiot sprzedaży
Lokal użytkowy nr 7 znajdujący się w budynku nr 3 przy ul. Karola Miarki w Bolesławcu.
Lokal użytkowy o pow. 23,85 m2 składający się z dwóch pomieszczeń magazynowych o pow. 19,55m2 i 4,30 m2 , położony w piwnicy trzykondygnacyjnego budynku z poddaszem użytkowym, budynek o przeciętnym zużyciu technicznym. Lokal posiada instalacje elektryczną, brak ogrzewania. Podłogi w lokalu pokryte są płytkami gress, ściany pokrywają tynki cementowo-wapienne. Wejście do lokalu po schodach zewnętrznych od ul. Karola Miarki przez podwójne drzwi (zewnętrzne stalowe, wewnętrzne przeszklone). Funkcjonalność lokalu niska, stopień zużycia technicznego lokalu jest wysoki.
Termin i miejsce przetargu: Przetarg odbędzie się w dniu 16 marca 2023 roku o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1 (biurowiec, IV piętro).
Wadium w pieniądzu należy wnieść najpóźniej w terminie do dnia 10 marca 2023 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 10 marca 2023 r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 10 marca 2023 r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie