Głogowo, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
Głogowo ul. Warszawska 12, 87-123 Dobrzejewice, KRS 0000332974
Ogłaszają przetarg ustny nieograniczony
1. Na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego części nieruchomości gruntowej, stanowiącej działki oznaczone nr 76/7, 75/6, 75/5 i 75/4 o łącznej powierzchni 1,2671 ha, położone w miejscowości Głogowo, dla których Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynków, budowli, urządzeń. Działki mają dostęp do drogi publicznej. Cena wywoławcza 1 900 000 złotych brutto. Przetarg odbędzie się w dniu 22 lutego 2023 r. o godz. 11.00 w siedzibie Spółki.
2. Na sprzedaż: 1) prawa użytkowania wieczystego części nieruchomości gruntowej, stanowiącej działki oznaczone nr 76/9 i 76/10, o powierzchni 0,6944 ha, położonej w miejscowości Głogowo, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą TXXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynków.
2) Na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiące działkę oznaczoną nr 78/16 o powierzchni 0,1305 ha, położonej w miejscowości Głogowo, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynku.
3) Na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o numerze 72/19 o powierzchni 0,1465 ha, położonej w miejscowości Głogowo dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TXXXX/XXXXXXXX/X wraz z prawm własności drogi utwardzonej.
Cena wywoławcza 1 600 000 złotych brutto. Przetarg odbędzie się w dniu 22 lutego 2023 r. o godz. 11.30 w siedzibie Spółki.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 5 % ceny wywoławczej brutto do dnia 21.02.2023 r. na rachunek bankowy BS Grębocin nr 88 9491 0003 0010 0015 0486 0001
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie