Skierniewice, łódzkie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
tel. 46 8332057, fax 46 8334075 ogłasza przetarg nieograniczony na pierwszeństwo zawarcia umowy o ustanowienie prawa odrębnej własności niżej wymienionych lokali mieszkalnych:
ul. Tetmajera 5 m. 7 w Skierniewicach, pow. użytkowa 60,35 m2, III piętro, trzy pokoje, mieszkanie szczytowe, wkład budowlany wynosi 298.080,00 zł,
cena wywoławcza 298.080,00 zł, wadium w kwocie 29.808,00 zł płatne do 16.03.2023r. Przetarg odbędzie się w dniu 17 marca 2023r. o godz. 10:30 w siedzibie Spółdzielni, numer kontaktowy w spawie możliwości obejrzenia lokalu administracja oś. Widok – 46 833 73 44 (45) lub 601 401 115;
Wpłata wadium winna nastąpić na konto bankowe w Banku Spółdzielczym
nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001 w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 16 marca 2023r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni.
W tym samym terminie przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć na piśmie oświadczenie, iż zapoznał się ze stanem technicznym lokalu i akceptuje go bez zastrzeżeń oraz że zobowiązuje się do wniesienia całości wymaganego wkładu budowlanego
w wyznaczonym terminie.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie