Wróć do listy

Sosnowiec, mazowieckie

61 000 zł
1 294 zł/m2
Mieszkanie 47,13 m2 Kawalerka 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
-79%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 61 000 zł
Miasto Sosnowiec
Powierzchnia 47,13 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 600 Lecia 5
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 251212X588338507
Termin wpłaty wadium 06-03-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEWA

ogłasza

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości na podstawie

Uchwały Rady Miejskiej w Sochaczewie Nr XXXII/342/22 z dnia 30.09.2022r.

Lp.: 1.

Lokalizacja: al. 600 lecia 5

Pow. użytk. lokalu:
lokal mieszkalny nr 47 13,00m2

Opis lokalu: IV piętro, poddasze 1 pokój,
sanitariaty do wspólnego użytku mieszkańców IV kondygnacji poddasza

Nr ewidencyjny nieruchomości: 999/14

Pow. działki w m2: 627

Udział w działce:

Oznaczenie w księdze wieczystej, KW Nr: XXXX/XXXXXXXX/X

Cena wywoławcza lokalu użytkowego wraz z przynależnym udziałem w gruncie (brutto): 61 000,00zł

Wadium: 5 000zł

Postąpienie na przetargu: 1 000,00zł

a
Przetarg odbędzie się w dniu 09.03.2023r. o godz.10:00 (sala konferencyjna, I piętro) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium należy wpłacić do dnia 06.03.2023r. na konto sum depozytowych Gminy Miasto Sochaczew: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Nr . Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania aktu notarialnego. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z regulaminem oraz warunkami przetargu, o których informacji udziela Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego. Gmina Miasto Sochaczew nie wykonuje prac związanych ze wskazaniem granic działek w terenie.