Wróć do listy

Jaszkowa Górna, dolnośląskie

58 940 zł
Działka 0.17 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 58 940 zł
Powierzchnia 0.17 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 894 zł
Numer oferty 250546X586778735
Termin wpłaty wadium 02-03-2023 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY KŁODZKO
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Jaszkowej Górnej
1. Położenie nieruchomości: Jaszkowa Górna
2. Nr działki: 1014/2 /AM-4/
3. Powierzchnia nieruchomości: 0,17 ha
4. Księga wieczysta: Kłodzko XXXX/XXXXXXXX/X /wolna od obciążeń i zadłużeń/.
5. Cena wywoławcza: 58.940,-zł netto
Do wylicytowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT 23 %
6. Opis nieruchomości:
Działka gruntu w kształcie wielokąta, położona w terenie o nachyleniu w kierunku północnym, teren nierówny, posiada dostęp do drogi od strony granicy północnej
i wschodniej. Działka gruntu nie ogrodzona, porośnięta drzewami, zakrzaczona, na gruncie znajdują się ruiny budynku, teren wymaga uporządkowania, dostępność do działki utrudniona, wąską drogą gruntową. Działka gruntu nie posiada uzbrojenia.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka gruntu położona jest
w terenie oznaczonym symbolem M - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej (powierzchnia określona szacunkowo: 0,1540 ha) oraz w nieznacznej części Zld – dolesienie (powierzchnia określona szacunkowo: 0,0160 ha).
Postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej.
Ponadto nabywca nieruchomości ponosi koszt sporządzenia umowy notarialnej.
Wylicytowana w drodze przetargu cena nie podlega rozłożeniu na raty i podlega zapłacie nie później niż w dniu zawarcia umowy sprzedaży.
Przetarg odbędzie się dnia 7 marca 2023 roku o godz. 1000 w Urzędzie Gminy
w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 5.894,-zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 2 marca 2023 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przynajmniej jeden uczestnik zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.