Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

45 000 zł
Działka 0.0859 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 45 000 zł
Powierzchnia 0.0859 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 500 zł
Numer oferty 250515X586706133
Termin wpłaty wadium 02-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ząbkowicach Śląskich, działka: nr 8/2, AM-9, obręb Osiedle Wschód,
o pow. 0.0859 ha
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 45 000,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 08 marca 2023 roku o godz. 9.30 w budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. ul. 1 Maja 15 - pokój nr 5.
Dane dotyczące nieruchomości i warunków przetargu:
1. Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X dla nieruchomości stanowiącej działkę nr 8/2 AM-9, obręb Osiedle Wschód o powierzchni 0.0859 ha.

Działka nr 8/2, AM-9, ob. Osiedle Wschód ma regularny, wydłużony kształt. Teren działki płaski, bez spadków, nieogrodzony. Działka niezagospodarowana, zakrzaczona oraz porośnięta roślinnością trawiasto samosiewną. W sąsiedztwie przebiega sieć: kanalizacyjna, sanitarna, deszczowa, energetyczna, wodociągowa, gazowa i telekomunikacyjna. Z uwagi na parametry geometryczne działki brak jest możliwości jej zabudowy. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości to tereny rolne i zabudowa jednorodzinna, tereny mieszkaniowo-usługowe niezabudowane

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.