Wróć do listy

Dzierżoniów, dolnośląskie

55 000 zł
2 326 zł/m2
Mieszkanie 23,65 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-60%
Zakończona
-60%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 55 000 zł
Miasto Dzierżoniów
Powierzchnia 23,65 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Podwalna 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 500 zł
Numer oferty 250099X585731861
Termin wpłaty wadium 10-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr
7 o pow. użytkowej 23,65 m2 , położonego na II piętrze budynku przy ul. Podwalnej 2
w Dzierżoniowie, wraz ze spredażą ułamkowej części działki gruntu nr 35/4 o pow. 900 m2
, obrębZatorze, kw 19461/7

Miejsce przetargu: sala nr 14 Urzędu Miasta Dzierżoniowa (I piętro).
Wadium 5 500,00 zł należy wpłacić na konto Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, nr konta
50 9527 0007 0046 7773 2000 0005, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, do dnia 10.03.2023 r. Za
datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miasta
w Dzierżoniowie

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.