Wróć do listy

Skalbmierz, świętokrzyskie

48 360 zł
Działka 0.5097 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 48 360 zł
Miasto Skalbmierz
Powierzchnia 0.5097 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 448 zł
Numer oferty 249539X584420341
Termin wpłaty wadium 28-03-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku Zdroju Leszek Woźniak Kancelaria Komornicza nr IV w Kazimierzy Wielkiej na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29-03-2023 o godz. 11:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Busku Zdroju Zamiejscowy Wydział z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej, ul. Kościuszki 3 ,28-500 Kazimierza Wielka, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości opisanej jako :

- Niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Skalbmierz, gmina Skalbmierz, powiat kazimierski, jednostka ewidencyjna : 260305_4 Skalbmierz - miasto, obręb 1 Skalbmierz, oznaczona działką nr 58 o powierzchni 0,5097 ha, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Suma oszacowania wynosi 64 480,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 48 360,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 448,00 zł.

Nieruchomość stanowi własność dłużnika : x

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno będzie oglądać powyższą nieruchomość w dni powszednie od godziny 10:00 do 12:00 oraz przeglądać w sądzie protokół opisu i oszacowania. Operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP SA W BUSKU ZDROJU 71 1020 2645 0000 5402 0003 8448.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny