Wróć do listy

Suchacz, warmińsko-mazurskie

178 560 zł
Działka 0.2786 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 178 560 zł
Miasto Suchacz
Powierzchnia 0.2786 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 17 856 zł
Numer oferty 246176X576544195
Termin wpłaty wadium 17-02-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Tolkmicka
ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, działki nr 139/1 obręb
geodezyjny Suchacz, gm. Tolkmicko

Przedmiotem przetargu jest działka niezabudowana nr 139/1 o pow. 0,2786 ha położona w obrębie
Suchacz, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 178 560 zł netto + podatek vat.

Wadium w kwocie 17 856 zł płatne jest w pieniądzu najpóźniej do dnia 17 lutego 2023 r. na konto
Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku Nr 64 8303 1029 0050 0500 2567 0003 z podaniem numeru działki,
na którą wpłacane jest wadium. Przy czym liczy się termin faktycznego wpływu kwoty wadium na konto
Urzędu tj. 17 lutego 2023 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.