Wróć do listy

Warszawa, Żoliborz

227 084 zł
8 734 zł/m2
Mieszkanie 26,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-53%
Zakończona
-53%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 227 084 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 26,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Ks. J. Popiełuszki 17
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 245966X576052375
Termin wpłaty wadium 13-02-2023 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 951/21, Syndyk masy upadłości sprzeda spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu nr 14 o powierzchni 26,00 m2 położonego przy ul. Ks. J. Popiełuszki 17 w Warszawie (dzielnica Żoliborz), dla którego Sąd Rejonowy w Warszawie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą pod numerem XXXX/XXXXXXXX/X.

1. Cena wywoławcza: 227.084,00 zł.

2. Wymagane wadium w wysokości 23.000,00 zł, płatne przelewem na rachunek bankowy.

3. Pisemne oferty należy składać do dnia 13 lutego 2023 r. na adres kancelarii Syndyka.

4. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 15 lutego 2023 r. o godzinie 12:00 w kancelarii Syndyka.

5. Szczegółowy regulamin konkursu ofert oraz operat szacunkowy udostępnione do wglądu w Kancelarii Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga – al. J. Ch. Szucha 8 II p., 00 – 582 Warszawa, w godz. 9:00 – 17:00 lub poprzez formularz kontaktowy, lub pod nr. telefonu zawartym w formularzu ogłoszenia.

Historyczne ceny