Wróć do listy

Olbrachcice Wielkie, dolnośląskie

200 000 zł
Działka 2.4 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 200 000 zł
Powierzchnia 2.4 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 245499X574958661
Termin wpłaty wadium 15-02-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ząbkowic Śląskich
Śląskich ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Olbrachcicach Wielkich stanowiącej działkę nr 712 AM-3 obręb Olbrachcice Wielkie o powierzchni 2,40 ha.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 200 000,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 21 lutego 2023 roku o godz. 9.30 w budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. ul. 1 Maja 15 - pokój nr 5.
Dane dotyczące nieruchomości i warunków przetargu:
1. Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X dla nieruchomości stanowiącej działkę nr 712 AM-3 obręb Olbrachcice Wielkie o powierzchni 2,40 ha.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium w wysokości - 20 000,00 zł na rachunek Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w Banku Spółdzielczym w Ząbkowicach Śląskich - nr 04 95330004 2001 0009 8645 0005 do dnia 15 lutego 2023 roku. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.