Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

99 000 zł
Działka 0.1453 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 99 000 zł
Powierzchnia 0.1453 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 900 zł
Numer oferty 245493X574944609
Termin wpłaty wadium 16-02-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza V przetarg ustny
ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ząbkowicach Śląskich, działka nr 129/6, AM-6, obręb Centrum o pow. 0.1453 ha
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 99 000,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 22.02.2023 roku o godz. 10:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. ul. 1 Maja 15 - pokój nr 5.
Dane dotyczące nieruchomości i warunków przetargu:
1. Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X dla nieruchomości stanowiącej działkę nr 129/6 AM-6, obręb Centrum o powierzchni 0.1453 ha.


Warunkiem
przetargu jest wniesienie W pieniądzu wadium w wysokości - 9 900,00 zł na rachunek Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w Banku Spółdzielczym w Ząbkowicach Śląskich - nr 04 95330004 2001 0009 8645 0005 do dnia 16.02.2023 roku. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym Gminy Ząbkowice Śląskie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.