Wróć do listy

Warszawa, Targówek

278 000 zł
9 267 zł/m2
Mieszkanie 30,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-38%
Zakończona
-38%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 278 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 30,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Chodecka 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 244686X573054615
Termin wpłaty wadium 08-02-2023 Co to znaczy?

Opis

SYNDYK xx

ogłasza przetarg na sprzedaż, w trybie z wolnej ręki, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 59 o pow. 30 m2 położonego w Warszawie przy ul. Chodeckiej 1, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X

Cena wywoławcza 278.000,00 zł brutto

Szczegółowy opis nieruchomości dostępny tutaj

Regulamin Przetargu dostępny tutaj

Zainteresowani winni składać oferty w terminie do dnia 08 lutego 2023 r. w biurze syndyka przy ul. Wspólnej 35 lok. 17, 00-519 Warszawa lub przesłać je listami poleconymi na adres biura syndyka, mailem na adres [email protected] oraz faxem pod nr 22 622 92 61 (decyduje data wpływu oferty do biura syndyka, nie zaś data nadania).

W przypadku wpłynięcia więcej niż jednej oferty, w ciągu 21 dni od daty upływu terminu do składania ofert zostanie przeprowadzona pomiędzy wszystkimi obecnymi oferentami ustna aukcja (licytacja). O fakcie przeprowadzenia aukcji i jej terminie oraz miejscu oferenci zostaną poinformowani przez syndyka pocztą elektroniczną do dnia 15 marca 2023 r.

Historyczne ceny