Wilków, opolskie
Szczegóły
Opis
nieruchomości, której właścicielami są xx położonej przy , 59-500 Wilków , dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kolejowa 3, Złotoryja, 59-500 Złotoryja) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
gruntu oddanego w użytkowanie wieczyste i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w miejscowości Wilków, gm. Złotoryja, powiat złotoryjski. Działka nr 490/85 o powierzchni 532m2, położona przy ul. Dworcowej 10 w obrębie Wilków znajduje się na terenie zwartego kompleksu przemysłowego, otoczonego lasem.Dojazd na teren zakładów odbywa się drogą gminną asfaltową. Przez teren zakładów prowadzi droga asfaltowa wewnątrz-zakładowa. Dojazd do magazynu jest też możliwy od południa przez działkę nr 490/64, która ma ten sam poziom co posadzka magazynu. Ten dodatkowy dojazd do działki i poziomu magazynu jest nieuregulowany prawnie, winna być ustanowiona służebność przejazdu. Na działce nr 490/85 znajduje się budynek główny - magazynowo -produkcyjny (powierzchnia 300m2) z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i sanitariatem oraz garaż (powierzchnia 25m2). Trzeci budynek ujawniony w zasobie geodezyjnym (pow. 8m2) na działce nr 490/85 w terenie nie istnieje. Na terenie działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego podjęty Uchwałą nr XXI/257/2000 Rady Gminy Złotoryja z dnia 28 listopada 2000r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz.Urz.Woj.Dolnośląskiego z dnia 16 marca 2001r. nr 22, poz.216). Działka nr 490/85 w obrębie Wilków przeznaczona jest pod produkcję i usługi wielobranżowe nie powodujące pogorszenia stanu środowiska oraz uciążliwościach nie wykraczających poza granice działki (dotychczas Zakład Górniczy Lena). Zgodnie z Rozporządzeniem Wojewody Legnickiego z dnia 29 czerwca 1992r. w sprawie utworzenia Parku Krajobrazowego "Chełmy" prowadzenia działalności gospodarczej w obrębie otuliny parku wymaga zgody Wojewody. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym do dnia 05.12.2089r.
Suma oszacowania wynosi 262 360,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 196 770,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 26 236,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank Polska SA 67 1090 2095 0000 0001 0868 9366.
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie