Ksawerów, łódzkie
Szczegóły
Opis
O G Ł A S Z A
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż części nieruchomości gruntowej, położonej
w miejscowości Ksawerów przy ul. Giełdowej, stanowiącej działki ewidencyjne nr 2164/27
i 2165/10 obręb 10 Ksawerów o łącznej powierzchni 0,2121 ha dla której urządzona jest księga
wieczysta o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
1. Przedmiotem zbycia jest część nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiąca działki ewid.
nr 2164/27 (o powierzchni 0,0963 ha) i 2165/10 (o powierzchni 0,1158 ha), położone przy
ul. Giełdowej w Ksawerowie. Działki posiadają prostokątny, wydłużony kształt z frontem ok. 180 m,
przylegającym do ul. Giełdowej. Dostęp do infrastruktury technicznej w ul. Giełdowej– energia,
woda, kanalizacja, gaz. Działka 2165/10 - w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego
w mniejszej części przeznaczona jest pod tereny obiektów produkcyjno-usługowych (3.P/U), zaś
w większej pod zieleń izolacyjną (2.ZI). Działka 2164/27- w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego przeznaczona jest pod zieleń izolacyjną (2.ZI).
2. Z pełnym zakresem ustaleń obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego można
zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Ksawerów pokój 408.
3. Termin zagospodarowania: nie dotyczy.
4. Cena wywoławcza działek 2164/27 i 2165/10 – 79 950,00 zł brutto
5. Wysokość wadium 8 000,00 zł
6. Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Ksawerów ul. Kościuszki 3H, 95-054
Ksawerów, w dniu 15 lutego 2023 r. w sali konferencyjnej na II piętrze o godz. 12:00.
7. Wadium w pieniądzu za działki nr 2164/27 i 2165/10 musi znajdować się na rachunku Gminy
Ksawerów: Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej, oddział w Pabianicach nr 91 8788 0009 0023 2124
2047 0002 w terminie do dnia 10 lutego 2023 r. (włącznie)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie