Wróć do listy

Szczecinek, zachodniopomorskie

172 300 zł
2 275 zł/m2
Mieszkanie 75,72 m2 3 pokoje Parter Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-64%
Zakończona
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 172 300 zł
Miasto Szczecinek
Powierzchnia 75,72 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Polna 8
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 24179X56627221
Termin wpłaty wadium 19-03-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości XXXXXXX XXXXXXX ze Szczecinka ogłasza przetarg na sprzedaż:

lokal mieszkalny w Szczecinku przy ul. Polnej 8/1, dla którego Sąd Rejonowy w Szczecinku prowadzi KW nr: KO1I/3470 2/0.

Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC o pow. użytkowej 75,72m2. Do lokalu przynależą 2 piwnice o pow. 10,56m2 i 5,2m2.

Z lokalem związany jest udział wynoszący 184/1000 w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 221/2 oraz w częściach wspólnych budynku wraz z pomieszczeniami przynależnymi.

Cena wywoławcza wynosi: 172.300,00 zł.

Termin składania ofert oraz wpłaty wadium upływa 19.03.2019r.
Przetarg odbędzie się w dniu 21.03.2019r. o godz. 9.00 w Sądzie Rejonowym w Koszalinie VII Wydział Gospodarczy przy ul. Andersa 34, sala nr 17.

Regulamin przetargu dostępny u Syndyka.
Szczegółowych informacji udziela syndyk telefonicznie lub mailowo.
Zastrzega się prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Historyczne ceny