Chorzów, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż:
3)Wyodrębnionego lokalu mieszkalnego nr 9 (B/2), usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy ulicy Wolności 31, stanowiącego własność Skarbu Państwa, zapisanego w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X. Przedmiotowy lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, toalety i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 84,60 m2 oraz przynależnej piwnicy o powierzchni 23,60 m2. Z ww. lokalem mieszkalnym związany jest udział wynoszący 51/1000 w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Cena wywoławcza – 211.500,00 zł, w tym:
- cena lokalu – 197.800,00 zł,
- cena ułamkowej części prawa własności gruntu – 13.700,00 zł.
Wysokość wadium wynosi: 21.150,00 zł.
Wadium w wysokości określonej w pkt. 1-4 uczestnicy przetargu winni wpłacić przelewem na konto: MIASTO CHORZÓW – MIASTO NA PRAWACH POWIATU, UL. RYNEK 1, 41 – 500 CHORZÓW, ING Bank Śląski S.A. Nr 75 1050 1214 1000 0010 0000 3671 w terminie najpóźniej do dnia 09.02.2023 r. Nie dopuszcza się wpłaty wadium w formie gotówkowej w kasie Urzędu Miasta Chorzów. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Miasta. Wadium wpłacone przez oferenta, który przetarg wygrał zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia. Osobom, które przetargu nie wygrały wadium zostanie zwrócone nie później niż przed upływem trzech dni od dnia zamknięcia przetargu. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który przetarg wygrał, od zawarcia umowy. Oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami przetargu i przyjmuje te warunki bez zastrzeżeń, uczestnicy przetargu winni złożyć najpóźniej do dnia 09.02.2023 r. do godz. 15:00 w siedzibie Urzędu Miasta Chorzów, ul. Rynek 1, IV piętro, pokój 425.
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Chorzów, ul. Rynek 1,
II piętro, pokój 236, dnia 14.02.2022 r.:
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie