Wróć do listy

Grabowno Wielkie, dolnośląskie

252 240 zł
461 zł/m2
Obiekt 547,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 252 240 zł
Powierzchnia 547,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 25 300 zł
Numer oferty 241144X564759251
Termin wpłaty wadium 17-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Nieruchomość mieszana, zabudowana, położona w: obrębie Grabowno Wielkie, gmina Twardogóra,
powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie, dz. 336/16 AM 3.
Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,3248 ha z czego:
 Pozostałe grunty 0,3248 ha w klasach: Br-PsV- 0,3048 ha; N- 0,0200 ha;
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów.
W skład nieruchomości wchodzą następujące budynki i budowle: obora nr inw.
26709/037/182
Stan zagospodarowania: nieruchomość nieużytkowana, na działce znajduje się budynek obory,
dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni zabudowy ok. 547 m2 , z niewielką parterową dobudówką o powierzchni zabudowy ok. 60 m2
. Ściany zewnętrzne kondygnacji parteru i ściany szczytowe, murowane z cegły
na zaprawie wapiennej, otynkowane, grubość muru 50 cm, widoczne liczne ubytki tynku, zawilgocenia ścian,
niewielkie odchylenia od pionu. Górna kondygnacja konstrukcji drewnianej, ściany obite deskami o średnim
stopniu zużycia. Dach dwuspadowy, więźba drewniana kleszczowo- płatwiowa o średnim stopniu zużycia;
pokrycie połaci dachowej o dużym zużyciu. Strop nad kondygnacją parteru żelbetowy, podparty na słupach
stalowych. Posadzka betonowa. Brak rynien i rur spustowych. Brak części stolarki okiennej, pozostała w bardzo