Wróć do listy

Marynino, mazowieckie

34 750 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 750 zł
Miasto Marynino
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 633 zł
Numer oferty 239978X562028479
Termin wpłaty wadium 26-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Łukasz Krystek kancealria komornicza nr IV na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-01-2023 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie z siedzibą przy Sobieskiego 47, 05-120 Legionowo, pokój 3, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Marynino, 05-140 Serock Sąd Rejonowy w Legionowie, Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sobieskiego 47, Legionowo, 05-120 Legionowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 46 333,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 34 749,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 4 633,30 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Sobieskiego47, Legionowo, 05-120 Legionowo.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PEKAO S.A. O. w Warszawie 63 1240 6087 1111 0010 5170 5672