Wróć do listy

Piotrków Kujawski, łódzkie

336 000 zł
3 733 zł/m2
Dom 90,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 336 000 zł
Powierzchnia 90,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Kaliska 83
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 239833X561688889
Termin wpłaty wadium 09-01-2023 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu o sygn. TO1T/GUp-s/50/2022 syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości położonej w Piotrkowie Kujawskim przy ul. Kaliskiej 83, gmina Piotrków Kujawski Miasto, powiat radziejowski, województwo kujawsko-pomorskie, dla którego Sąd Rejonowy w Radziejowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni użytkowej domu 90m2 oraz powierzchni działki 1,6726 ha.

za cenę nie niższą niż 336.000,00 zł (słownie: trzysta trzydzieści sześć tysięcy złotych 00/100)

Oferty zgodne z warunkami sprzedaży należy składać do dnia 9 stycznia 2023 roku osobiście lub listem poleconym na adres: Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska, Al. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa.

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 11 stycznia 2023 roku o godzinie 12:00 w Kancelarii Syndyka Anny Grudzień-Kurpiewskiej.

Operat szacunkowy oraz warunki sprzedaży są udostępnione do wglądu w Kancelarii syndyka Anny Grudzień-Kurpiewskiej – Al. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa, w godz. 8.00 – 16.00.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Historyczne ceny