Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, oznaczonych jako działki o numerach 43/3, 1212/7, 1212/11, 1211/14 oraz 1211/18
stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonych w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec – z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.
Nr działki
1211/14
Powierzchnia (ha)
0.0855
Położenie
ul. Bażantowa - Żurawia, obręb : 0007 miasta Bolesławiec
Nr KW
XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza działki BRUTTO (zł)
232.000,00
Wadium wniesione w pieniądzu stanowiące do 20% ceny wywoławczej (zł)
46.000,00
Termin i miejsce przetargu: 31 stycznia 2023r. godz. 10.00 siedziba Urzędu Miasta Bolesławiec, Pl. Piłsudskiego nr 1 (biurowiec, IV piętro, sala 412).
Wadium na poszczególne działki należy wnieść najpóźniej do dnia 26 stycznia 2023r. - na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec: PKO Bank Polski S.A.O/Bolesławiec numer: 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie