Wróć do listy

Czernikowo, kujawsko-pomorskie

98 000 zł
1 110 zł/m2
Dom 88,31 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 98 000 zł
Miasto Czernikowo
Powierzchnia 88,31 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 87B
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 239223X560260269
Termin wpłaty wadium 26-01-2023 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu o sygn. TO1T/GUp-s/330/2022 syndyk zaprasza do składania ofert na 1/2 udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę o powierzchni 88,31 m2 , położonej w Czernikówku , gminie Czernikowo, województwie kujawsko-pomorskim, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy we Włocławku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X

za cenę nie niższą niż 98 000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100)

1. budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 88,31m2 rok budowy 1993/1995

2.budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 12 m rok budowy 1995

Oferty zgodne z warunkami naboru należy składać do dnia 16 stycznia 2023 roku osobiście ,listem poleconym na adres: DGMR Restrukturyzacje ul. Turystyczna 71, 87-100 Toruń lub na adres mailowy biura

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 18 stycznia 2023 roku o godzinie 10:00 w Biurze Syndyka w Toruniu.

Operat szacunkowy oraz warunki sprzedaży są udostępnione do wglądu w Biurze Syndyka na ul. Turystycznej 71 w Toruniu w godz. 8.00 – 14.00 lub na str .kamildobies(kropka)pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Istnieje możliwość dokupienia drugiej połowy