Wróć do listy

Żyrardów, mazowieckie

150 000 zł
4 808 zł/m2
Mieszkanie 31,20 m2 8 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-43%
Zakończona
-43%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 150 000 zł
Miasto Żyrardów
Powierzchnia 31,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Mielczarskiego 11
Piętro 8
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 239048X559850419
Termin wpłaty wadium 02-03-2023 Co to znaczy?

Opis

                                                                          OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI
                                                              spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego 
                                                                                       nr KW XXXX/XXXXXXXX/X

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie Mariusz Bieżuński (tel. 46 854-20-33, e-mail: [email protected]) na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że: 
w dniu 3 marca 2023 r. o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Żyrardowie mającego siedzibę przy Al. Partyzantów 3, w sali, której numer zostanie podany w wokandzie sądowej w dniu licytacji, odbędzie się
                                                                                             pierwsza licytacja 
należącego do xx spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 89 położonego w budynku przy ulicy Mielczarskiego nr 11 w Żyrardowie,  dla którego Sąd Rejonowy w Żyrardowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Powierzchnia użytkowa ww. lokalu wynosi 31,20 metrów kwadratowych .