Wróć do listy

Piskorzeniec, łódzkie

123 225 zł
Działka 5.94 ha 25 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 123 225 zł
Miasto Piskorzeniec
Powierzchnia 5.94 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 25
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 430 zł
Numer oferty 238256X557995555
Termin wpłaty wadium 24-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku Bożena Pietras na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25-01-2023 o godz. 13:45 w budynku Sądu Rejonowego w Radomsku z siedzibą przy , 97-500 , odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy ,Piskorzeniec, 97-570 Przedbórz , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , RADOMSKO, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działki nr 398,1071,1080,1083,1087,1100,1108,1114,1122,1128, 1137, 1142, 1153, 1157,1163, 1173, 1179, 1181,1188, 1197, 1200, 1204, 1216, 1217, 1227 o pow.5,9400ha. Działka nr 1071 o pow. 0,13 ha stanowi grunt o charakterze siedliskowuym w kształcie trapezu ,porośnięta zdziczałym drzewostanem drzew owocowych i posiada dostęp do sieci wodociągowej i elektrycznej. Działka 398 o pow.1,70 ha stanowi grunt rolny odłogowany porośnięty samosiewem i posiada dostęp z drogi asfaltowej.Działki nr 1100, 1108, 1114, 1122, 1128, 1137, 1142, 1153, 1157, 1163, 1173, 1179, 1181, również stanowią grunt rolny odłogowany w części porośnięty samosiewem i nie posiadają dostępu z dróg.działki nr 1080, 1083, 1087, 1188, 1197, 1200, 1204, 1216, 1217 oraz 1227 stanowią grunt leśny zadrzewiony drzewostanem sosny , świerku i olchy w wieku produkcyjnym

Suma oszacowania wynosi 164 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 123 225,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 430,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: bank 77 8980 0009 2001 0081 2818 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. , 97-500 Radomsko.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.