Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

86 002 zł
Działka 0.0874 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 86 002 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0874 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 0
Ulica Brońców Warszawy
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 992 zł
Numer oferty 237675X556634853
Termin wpłaty wadium 13-02-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza II ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia 21 lutego 2023 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Posiedzeń, I piętro.

3) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, w rejonie ul. Obrońców
Warszawy - Reymonta, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerem
działki 2276/14 o powierzchni 0,0874 ha, objęta księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
69.920,00 zł netto (86.001,60 zł brutto)
Wadium: 6.992,00 zł
Minimalne postąpienie: 700,00 z

Działka zabudowana budynkiem niemieszkalnym (była remiza OSP). Położona w
pośredniej części wsi. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej
powiatowej 1008F. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry, bezpośredni dostęp
do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej, bitumicznej. W otoczeniu
budynki mieszkalne jednorodzinne, zagrodowe, zabudowa usługowa, pola
uprawne, lasy. Teren nieogrodzony.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.