Wróć do listy

Kamienna Góra, dolnośląskie

124 000 zł
4 868 zł/m2
Mieszkanie 25,47 m2 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 124 000 zł
Powierzchnia 25,47 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Ludwika Waryńskiego 36
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 400 zł
Numer oferty 237156X555419355
Termin wpłaty wadium 11-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu
mieszkalnego nr 8 położonego w Kamiennej Górze przy ulicy Ludwika Waryńskiego 36.
Przetarg odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o godz. 900 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra – salanr 211.

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny nr 8 o pow. 25,47 m2 położony na I piętrze (II kondygnacja) w budynku mieszkalno-usługowym, w tym: pokój I o pow. 14,03 m2 , pokój II o pow. 11,44 m2 . Do lokalu przynależą pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze: kuchnia o pow. 11,59 m2 łazienka o pow. 2,92 m2
, piwnica o pow. 4,58 m2 .
Budynek przy ul. Ludwika Waryńskiego 36 położony jest na działce nr 162, obręb nr 6 o pow. 372 m2
,
dla której Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę
wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Wykaz podano do publicznej wiadomości od dnia 06.06.2022 r. poprzez wywieszenie na tablicy
ogłoszeń i umieszczenie na stronie internetowej Urzędu Miasta Kamienna Góra
www.bip.kamiennagora.pl. Od dnia 06.06.2022 r. do dnia 20.07.2022 r. wyznaczono termin
do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości
na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce
nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899 z późn. zm.) – wniosków nie złożono.
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 4 listopada 2022 r.
Cena wywoławcza lokalu mieszkalnego nr 8 przy ul. Ludwika Waryńskiego 36 wraz z 45/1000
udziałem we współwłasności wynosi 124 000,00 zł brutto.
Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT na podstawie przepisów ustawy z dnia
11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2022 r. poz. 931 z późn. zm.).
Osoby zamierzające uczestniczyć w przetargu zobowiązane są wpłacić wadium w wysokości
12 400,00 zł brutto do dnia 11 stycznia 2023 r. na konto depozytowe Gminy Miejskiej Kamienna
Góra nr 51 1020 5226 0000 6302 0627 3652 PKO BP SA w Kamiennej Górze. W tytule przelewu
należy podać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w przetargu oraz nieruchomość, której przetarg
dotyczy.

Historyczne ceny